| George_Silviu_1999_6FpH a întrebat:

Salut, dacă ați putea sa ma ajutați cu un laptop de 17 milioane, cu Windows incorporat, care sa ducă anumite jocuri gen lol, sa meargă decent etc,

3 răspunsuri:
| AlexMh a răspuns:

Salut! In bugetul asta nu o sa gasesti decat o mana de laptopuri cu placi dedicate care sunt aproape echivalente cu noul HD620 sau 630, care sunt integrate. Gaming entry-level discuti de la 3000 de lei in sus. Ca sa iti mearga LOL decent, si cand spun decent poate 30-40 fps, iti recomand varianta aceasta care este 1782 de lei (poate il gasesti mai ieftin in alta parte): https://www.emag.ro/......DJ3KFQBBM/

| AlexMh a răspuns:

In locul tau de banii acestia mi-as lua un monitor ieftin, si mi-as face o unitate. Laptopurile nu sunt de gaming, decat daca nu ai alta solutie. Il distrugi prematur, si nici nu ajungi la performantele unui PC in aceiasi bani, nici pe departe.

| theog2axxx a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa iti iei orice laptop ( cat de ieftin ) si sa iei Geforce Now sau Boosteroid ( Joci jocuri prin cloud ) si vei primii jocuri de tip AAA 60 fps dar deoarece joci jocuri competitive nu e o solutie buna ( Ai putin lag de internet { depinde si de internetul tau } )
atunci nu stiu eu doar iti dau un laptop in bugetul tau si incorporate cu WIN 10 home. https://www.emag.ro/......DN9JBBMBM/