| هوراس a întrebat:

dacă pun o parolă la calculator, cum pot să o scot? dacă o scot, pierd tot ce am în calculator? fundă puppy dog eyes
P.S: am windows 7 happy

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna. Dai pe start si sus in dreapta e un patratel cu o imagine. Dai pe el si acolo trebuie sa scrie Remove password. Si daca scoti parola nu pierzi nimic din calculator. Bafta! :*

5 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Dai pe start si sus in dreapta e un patratel cu o imagine. Dai pe el si acolo trebuie sa scrie Remove password

Nu, nu pierzi nimic.N-are legătură parola cu memoria.

| Sebastian1996 a răspuns:

Nu pierzi nimic.

| firstboy a răspuns:

Nu eu am 2 parole una simpla si una de admin, si am scos-o pe cea simpla si stau cea de admin, nu ai cum sa pierzi nimic.

| KiduuxD a răspuns:

Nu pierzi nimic de la pc, doar o scoți și gata. big grin. Păi unde ai intrat să o bagi, tot de acolo trebuie să o scoți. Scrie pe acolo pe undeva ceva gen "Elimină".

| madalin3214 a răspuns:

Dai la start la parola de compiuter dai la conul utilizator si siguranta dupa aia la control siguranta si dai la scoate parola atat daca iti scrie engleza scriemi la mesaj