| BigLike a întrebat:

Daca vreau sa trimit un email pentru cineva prin tor browser potutiliza un email obisnuit de @gmail.com de exemplu? Sau am nevoie de o adresa de mail special onion pentru deep web? ca sa imi pot pastra anonimatul.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei avea surprize interesante daca incerci sa intrii cu tor pe conturile site-urilor firmelor mari ca guugle, iahuuu sau fbuuc.
Merita incercat si tras concluzia.

| BigLike explică (pentru Bula):

Ce surprize?

| Bula a răspuns (pentru BigLike):

Incearcawinking

| PainTech a răspuns:

O poti folosi pe cea normala, dar iti recomand din conditii de securitate sa folosesti una temporara ( doar cauta pe google temporary email ) pe care o poti arunca dupa ce termini conversatia.

| PainTech a răspuns (pentru PainTech):

Daca te decizi sa o folosesti pe cea,, exemplu@gmail.com'' ar fi bine sa nu deschizi atasamentele emailurilor suspecte si sa nu intri pe niciun link trimis pe email pentru a evita atacurile de tip phishing.