| Loser0 a întrebat:

Dati-mi un link, de unde pot descarca bluetooth cu care pot trimite fesiere...de pe pc pe telefon fara ajutorul unui usb.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Altu',ce aveti ma? A-ti innebunit? Vi s-a urcat caldura in creieras? Stii ce iti recomand? Iei o bormasina, o pui la tampla, si apesi incetisor pe buton, in cateva secunde creierasu' tau o sa fie shake, asta daca ai asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bluesoleil.com/

| VladPetcu a răspuns:

Nu exista asa ceva eventual iti iei o placuta mica si o pui in interior pc/laptop de bluetooth si va merge.
Funda?

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Acesta este siteul oficial descris de tine fara virusi fara nimic. Http://www.bluesoleil.com/. Funda?:o3

| DLeonard a răspuns:

Nu exsista un program care sa iti faca conexiunea bluetooth prin wireless(fara usb).