| SeptemberSweetDisaster a întrebat:

Cum pot descarca datele de pe telefon in calculator cu ajutorul bluetoothului?
Mi-am pierdut cablul de date usb, si trebuie sa descarc ceva urgent din telefon.Am auzit ca poti avea bluetooth in calculator, sau ceva de genul, si sa descarci date.Ma poate ajuta cineva.Si daca se poate, un link sa descarc bluetooth ar fi apreciat.

3 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Mai ca sa poti descarca pe calc cu bluetooth ...trebuie sa ai bluetooth si la calculator altfel nu poti

| SăcsyLlamă a răspuns:

Nu se descarca. Se cumpara de la magazinul de electronice sau geva de genu... Ceri un adaptor bluetooth pentru calculator. Costa in jur de 30 lei. Iti poti cumpara de aici http://www.shopmania.ro/......7493.html. Fundita? :D

| bogdan_1405 a răspuns:

Trebuie sa cumperi un bluetooth, e asemanator cu un stic, fara el nu poti