| eweu a întrebat:

Salut

Dau funda la care imi da un link sau mai multe de unde sa cumpar aceasta placa video: Sapphire Radeon HD5670 512MB, eu unul am cautat si am gasit doar linkuri moarte sau nu erau in stoc.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| eweu explică:

Ms de raspunsuri, nici nu stiu cui sa dau funda toate miau fost de ajutor

| ScArL3T a răspuns:

Salut...chiar nu inteleg de ce iti bati capul cu o placa video asa slaba; eu unul iti recomand: GeForce 9800 GTX 1gb.e in jur de 2-3 milioane.sunt sigur ca nu esti chiar asa sarac! Dar revenind la placa ta: incearca TurboZone sau Altex; parca aveau si ei placi video. Oricum BAFTA! happy