| DannielZMF a întrebat:

Dau Fundita!
Am sh eu o mica problema, am uitat parola unui ID cum o pot sparge?

12 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Iti trebuie datele cu care ai creat contul data nasteri zip tara intrebarea secreta dai recover my password

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă ştii răspunsurile la întrebări o poţi afla, dacă nu, asta e. Baftă!

| Petronela a răspuns:

Buna! Nu poti sparge parola unui id pentru ca nu ai cum dar poti sa intri in mail la acount info apoi dai click la forgot password si introduci raspunsurile la cele doua intrebari completate cand ti-ai facut id-ul, daca nu le mai stii atunci trebuie sa iti faci un nou e-mail. Fundita?

| missbee a răspuns:

Parolele la IDurile de mess nu pot fi sparte. Dacă IDul e al tău, când te logezi pe mail apasă pe I forgot my password. Introduci datele de contact pe care le-ai scris când ţi-ai făcut adresa, răspunzi la întrebarea aleasă de tine şi poţi pune o nouă parolă...

| Meryem027 a răspuns:

Simplu.Deschizi mess-ul si undeva jos, ai forgot your password. Completezi pe acolo si pui o parola noua.

| relaxo a răspuns:

Iti spun eu 100% ca parolad e la mess se poate sparge dar trebuie sa stii ceva informatica eu am un prieten care tio sparge in 24/H

| eXtrike a răspuns:

Sa va zica eXtrike ceva:
1. Y! M se poate sparge asta se stie, dar trebuie sa stii sa spargi baza lor de WEB/FTP/SEVER, ca sa alfi informatiile userilor.
2. KeyLogger se poate, dar trebuie sa stii sa il faci si trebuie iStealer happy
3. Cum au spus ceilalti cu " Formgot my id and password ".

| Oti a răspuns:

Problema nu e de sparthappy

Trebuie sa dai acolo la y Messenger"Formgot my id and password" si selectezi acolo ca ti-ai uitat parola si apoi iti apar niste intrebari pe care le-ai pus pentru prima oara cand ti-ai facut id-ul.alea"care e unchiul tau favorit sau catelul bla bla"si apoi iti apare sa resetezi parolahappy

| AddaXD a răspuns:

Poti sparge parolele de mess (id) daca ai instalat un anumit program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai gresit locul. Din moment ce ai UITAT parola, inseamna ca o poti recupera raspunzand la intrebarile de securitate. Dai click pe "forget password" si o sa ajungi la ele.
Totusi, te cam contrazici. Nu "spargi" nimic, ca teoretic e a ta, deci ai acord total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot sparge parole la ID-uri cine zice ca se pot sparge se inseala.
Trebuie sa fii la pc-ul celui care are id.
Se folosesc keyloggere, softuri de spionat si mai stiu eu ce.
Deci nu se pot sparge.

| Giugiuca a răspuns:

STIU EU CUM! ScSCrie parola pe un ou fiert sau nu trebuie neaparat fiert. si mai fierbe un ou si poate poti sa le si vopsesti si sa le faci frumoase si joacate cu copii mici de 6, 7 sau chiar poate nu 8 sau nu 9 ani 10 sau asa si sparge oul si parola scrisa pe ou si ZBANG ai spart parola.