| ronadian a întrebat:

Salut, dau fundita! Am un telefon Samsung Star II c6712. si nu gasesc teme. poate cineva sa imi sugereze un site. dar care sa aiba sigur teme pentru acest telefon. nu ca mobile9 sau mobileheart.

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Www.zedge.net
www.umnet.com
Dar vezi ca pentru Samsung se gasesc foarte greu teme/jocuri...Stiu pe propria experienta:)

| ronadian explică:

M-am referit sa imi dati un site exact cu tema.de genu www.zedget.net/samsungthemes... adica sa stiu sigur ca situl are teme.