| Nutzuu a întrebat:

De unde pot descarca teme pentru SAMSUNG STAR II C6712?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu gasesti. Eu am un star 2 simplu (5260). Dar tinand cont ca are aceeasi rezolutie cu 6712 (240x400), ar trebui sa mearga. Daca vrei lasa adresa de email sa ti le dau pe ale mele, sau sa-ti dau aici link-ul de unde poti descarca programul cu care poti sa-ti faci singur teme.

| Nutzuu explică (pentru horia2012):

Matzu_mic17@yahoo.com

| horia2012 a răspuns (pentru Nutzuu):

Ti le-am trimis prin transfer.ro. Le dezarhivezi si le copii pe rand pe CARD in directorul "teme". Psibil sa-ti arate un mesaj in timpul copierii la fiecare tema. Alegi YES. Wallpapere-le le-am pus si eu asa cum am crezut. Le poti schimba cu ce vrei tu. Daca mai vrei modificari la ele imi spui. Nu la iconite ca se gasesc foarte greu. La culori.

5 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu poti sa descarci teme pe Samsung star 2 sau pe orice alt tip de Samsung star, un prieten de-al meu are Samsung star 2 si nu poate sa descarce nici o tema.