| ciopraga a întrebat:

Salut, de Black Friday as dori sa i-mi achizitionez o tableta grafica. Nu am mai folosit pana acum si nu stiu care este mai buna, niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Valeu :)))
Saracul de tine ceri pareri legate de tablete grafice si astia nici macar nu stiu ce-i aia... http://www.pcgarage.ro/tablete-grafice/ Mai buna de obicei, nu e regula, is cele cu un pret ceva mai maricel(de preferat a evita ce e sub 300 lei ca is vai de ele). In rest nici nu prea ai de unde alege. Vezi de black daca o sa fie ceva la reducere.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca este sa-mi spun parerea mai bine iti iei un laptop de mici dimensiuni ( notebook, netbook). Am vorbit cu un tanar de la reparatii si spunea ca este dezastru cu tabletele. Au de reparat intr-o veselie.

| Moryami a răspuns:

Serioux Go Tab S101 e destul de buna. Eu am si sunt multumit de ea happy

| Moise_Andreea_1999 a răspuns:

Eu îţi recomand Tabletele marca TOSHIBA. Sunt cele mai bune.