| valerica1984 a întrebat:

Salut...de cand a picat aplicatia yahoo acum ceva zile in urma nu ma mai pot conecta pentru ca imi cere inca o varianta de autentificare cu cod de 6 cifre trimise pe numar de tel. Numarul de tel care a fost introdus este numar vechi si nu mai am acces la el.Cum as putea sa-mi recuperez contul acum?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti daca ti-ai schimbat numarul de telefon si nici nu ai alta adresa de email, mentionata in yahoo (ca recovery email), ca sa poti sa-ti recuperezi contul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Iti faci altul. Dar Yahoo in principiu e mort-mort. Mie mi-au sters toate emailurile din cont, vai de stelutza lor... si n-am reusit sa recuperez nimic.