| 34227513 a întrebat:

Am o problema cu contul de Instagram. Imi stiu username-ul si parola dar imi cere sa introduc codul de conectare din aplicatia de autentificare sau sa folosesc codul de backup. Eu nu am acces la niciunul dintre ele. Ce as putea sa fac sa imi recuperez contul?

1 răspuns:
| mrArtE a răspuns:

Nu mai poti, Facebook si Instagram au un sistem de cacao in ceea ce priveste recuperarea datelor.Deci practic ti-ai pierdut contul, si trebuie sa iti faci altul!