| House99 a întrebat:

Salut de cateva minute nu stiu pe ce taste am apasat si in loc de doua puncte(happy pe mess imi apare litera Ş si cand daca tin shift apasat si dupa apas pe 0 ")" imi apare egal etc. Cum sa refac totul ca inainte ca sa pot avea o conversatie normala pe messbig grin pliz dau fundal.

Răspuns Câştigător
| CharlieHarper a răspuns:

Ai schimbat tastatura din engleză în română în engleză, deci undeva în dreapta jos ar trebui să vezi RO, dai click pe el apoi selectezi EN.

2 răspunsuri:
| CristinaPaula a răspuns:

Jos în bara de start iți apare un RO mic, dai clic si setează pe EN. happy

| Numb a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe Alt+Shift si se va schimba. Succes!