| Kataaa99 a întrebat:

De cateva zile imi apare urmataoarea eroare la pc "UNEXPECTED STORE EXCEPTION", mentionez ca am windows 10 instalat pe pc. Stiti daca este vreo solutie sa rezolv problema?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista un software numit Reimage plus daca-l gasesti undeva sa-l iei. Banuiesc ca este din cauza unui antivirus. Ar fi bine sa-l dezinstalezi. Windows 10 vine cu un Defender bun din fabricatie.
Alte probleme ce ar putea fi sunt: HDD-ul defect sau daca este un PC (Laptop) Lenovo poate fi din cauza unui driver. Aia este mai greu de rezolvat. Doar un specialist care vede se poate descurca.