| nistorpetru98 a întrebat:

De ce cand descarc aplicatii se memoreaza in telefon si nu pe card am un Samsung galaxy ace.Cine ma ajuta primeste funda.

4 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai faci asa setari/aplicatii/gestionare aplicatii/ si de acolo poti poti alege sa-se multe pe sd! Funda!

| duuh a răspuns:

Depinde de aplicatii.
Nu toate se instaleaza in memoria telefonului, iar pe unele le poti muta pe card din setari sau cu o alta aplicatie.

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Aplicaţiile se instalează în mod automat şi predefinit în memoria telefonului, dar acestea pot fi mutate pe cardul SD al telefonului.

Ai aici o soluţie care trebuie să fie compatibilă şi cu sistemul de operare al telefonului tău: http://www.ultranetworks.ro/......droid.html

Succes!