| NeVi a întrebat:

De ce imi da eroarea asta cand instalez java?
" The installer cannot proceed with the current Internet Connection settings. Please visit the following web site for more information."
http://i.imgur.com/XCf3x2t.jpg

4 răspunsuri:
| DanteAsapRav a răspuns:

Intra in Control Panel din el in Internet Options apoi Connections apoi LAN Settings
De-bifeaza toate casutele si apasa ok

| NeVi explică (pentru DanteAsapRav):

Tot nu merge... decat offline, dar vreau sa ma joc minecraft. si nu merge pe servere, daca am java offline.

| NeVi explică (pentru DanteAsapRav):

Nu merge. Eu vreau sa ma joc minecraft, dar cu java offline nu merge sa joc pe servere.
Tot la fel imi face...

| NeVi explică (pentru DanteAsapRav):

Tot un merge, eu vreau sa ma joc minecraft online, iar daca am java offline nu merge.