| 2ℓєι a întrebat:

De ce imi merg jocurile cu lag la Samsung Galaxy Tab 3?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Descarca-ti aplicatia ''Clean Master'' si mai da si tu o curatare a fisierelor inutile, mai elibereaza din memoria ram. Oricum nu e mare branza aplicatia aia dar te va ajuta cat de cat.

Bft!

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Prea multe porcarii in telefon sterge aplicatiile care nu-ti trebuie. Poate ca telefonul nu rezista la multe jocuri depinde cati gb are. Bafta.Sall.

| εяαℓυcαз a răspuns:

Pai. Sunt 2 motive :
1. Procesor mic, este sigur
2. Ai memoria foarte incarcata.
Incearca sa-ti instalezi aplicatia "Clean Master" sau "Du Booster". Dezinstaleaza-ti aplicatile care nu-ti mai trebuie si o sa-ti mearga mai rapid. Si iti mai dau un pont :
Muta-ti toate pozele care nu-ti mai trebuie si muta TOATE videourile in pc-ul tau. O sa ti se mai goleasca din memorie si nu o sa mai ai lag.
Succes kiss

| botezatubogdan a răspuns:

Ti-e suprasolicitata memoria din telefon, zic eu.