| kolyan7 a întrebat:

Salut,de ce nu gasesc pe laptop driver pack solution? il am instalat dar nu-l gasesc acum, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Drver Pack solution nu este un program, este o colectie de drivere care le instalezi cu ajutorul unui mic programel al DVD-ului. Il poti descarca de aici, dar are 4.3 GB (un DVD):
http://www.softpedia.com/......onal.shtml

| kolyan7 explică (pentru horia2012):

Pai eu l-am descarcat deja, si dupa instalare a gasit un sir de drivere care nu le aveam si le-a instalat, dar cum sa-l lansez acum? ...sau nu se mai primeste?

| horia2012 a răspuns (pentru kolyan7):

Asa cum l-ai lansat prima data. E o imagine ISO.
Cu un driver virtual. Gen "MagicIso gratis:
http://www.softpedia.com/......-ROM.shtml
-instalezi programul, instalezi un "driver virtual" si faci "mount image" pe acel driver virtual. Alegi imaginea ISO
pe care ai descarcat-o.

| gelu1970 a răspuns:

Driver pack e o solutie buna cand nu ai conexiune la internet. daca ai net cauta driver genius. e mult mai usor sa cauti driverele. asta da...ii trebuie un crack.