| Gabitzu246 a întrebat:

De ce nu imi apare la insta vot poll si celelalte? Am incercat sa fac upgrade la insta degeaba... daca imi fac alt cont de insta imi apar, dar pe asta vechi nu.

1 răspuns:
| MarinicăEu a răspuns:

Aveam si eu problema aceasta mai demult cand s-a adaugat live-ul, contul principal nu-l aveam, contul sencudar il aveam, a trecut o vreme si dupa l-am primit si eu, este o problema de la ce-i de la insta, nu e ceva de la telefonul tau, se rezolvă