| AlexChrisNow a întrebat:

De ce nu mai îmi apare pe Facebook că sunt logat de pe telefon? După ce m-am delogat odată de pe Facebook Messenger, nu-mi mai apare iconiţa aceea cum că aş fi pe telefon când nu sunt online.

2 răspunsuri:
| alyalynutz a răspuns:

Poate ca ai mess-ul instalat pe telefon.

| AlexChrisNow explică (pentru alyalynutz):

Păi, Facebook Messenger-ul îmi este instalat pe telefon, dar, înainte să mă deloghez odată de pe el, îmi apărea că sunt logat de pe telefon chiar şi când nu eram online, iar acum nu mai îmi apare aşa şi nu înţeleg de ce. laughing