| AdelinGrigorescu a întrebat:

De ce nu merg butoanele de sus de la tastatura, acelea cu play/pause, next/previous in windows xp?

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu merg la orice programe. In winamp de exemplu nu merge, eu folosesc aimp3 pentru muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ai instalat driverul de la tastatura!

| spaghetty a răspuns:

In windows media player parca merg si eu patesc asa doar ca nu mai am windows xp.

| I3ogdaN a răspuns:

Din cate stiu eu ca sa iti functioneze peste tot trebuie sa iti instalezi un driver...eu mi l-am instalat si acum imi merg big grin