| xxVENONxx a întrebat:

Salut, de ceva timp cand ma joc csgo pur si simplu dupa ceva timp iese din joc fara vreo eroare sau altceva, ce se intampla?

9 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Te-au blestemat parintii, nevasta, girlfriend, logodnica, etc.

csgo e o aplicatie care NU are dstui developeri care sa stea si sa verifice care sunt problemele, iti merge bine, nu iti merge... d'aia nu mai ploua, ca o platesti o singura data, DECI, DEJA AI PLATIT-O, bye BYE!

| xxVENONxx explică (pentru Zuzu1991):

Pai este problema de la mine nu de la joc cel putin asa cred

| OneReason a răspuns:

Ce componente ai la pc?

| xxVENONxx explică (pentru OneReason):

Ryzen 5 1600x, rx 5700, 16 gb ram

| OneReason a răspuns (pentru xxVENONxx):

Ai discord si daca poti sa dai partajare sa vad despre ce este vorba si ti-l fac eu.

| Mihai8767 a răspuns:

Ai luat vreun config de pe net?

| xxVENONxx explică (pentru Mihai8767):

Absolut nimic, l am si reinstalat am incercat si rezolvarile de pe net nimic nu merge

| Mihai8767 a răspuns (pentru xxVENONxx):

Da i dezinstal din steam
Dupa intra in control panel si dezinstaleaza steamul
Reinstaleaza le si ar trebui sa mearga

| S417 a răspuns:

Calculatoru' care-l ai, e numai bun de tras o flegma in el si aruncat pe geam!