| RichardVN a întrebat:

De ceva timp vreau sa imi iau un laptop pentru facultate si am gasit un laptop pe un site de specialitate Toshiba L775-134 cu procesor Intel® CoreTM i3-2310M 2.10GHz, 4GB, 640GB, nVidia GeForce GT 525M 1GB, Microsoft Windows 7 Home Premium, White.
Si inainte sa il cumpar as vrea sa stiu ce defecte are.happy
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Laptopul acesta este bun. Un laptop nu are defecte, nici un pc sau alte electrocasnice, etc...
Defectele apar cu timpul. Nu sunt asa "din nastere"

1 răspuns:
| gabrielly a răspuns:

Tias recomada un HP am si eu unul e super