| florinflorin14 a întrebat:

Salut de curand am cumparat o consola wii si nu stiu cum sa pun jocuri pe ea, va rog sa imi spuneti, am incercat sa descarc un joc de pe thepiratebay.org si era fisier iso, l-am tras pe un dvd si am apoi l-am bagat in consola dar nu l-a citit, puteti sa-mi spuneti cum sa fac sa imi mearga si mie jocurile sa le fac
va multumesc mult

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie modata consola.

| DANI_1590 a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca trebuie sa ii dai burnn direct din program in cd.INCEARCA CU POWER ISO SAU MAGIC ISO.

| Putzifer a răspuns:

Mai bine ti-ai cupara jocurile

| xXArchLordXx a răspuns:

Imi poti spune ce joc? Ca sa iti pot da un link cu el modat pentru consolahappy