| ionescuandrada2000 a întrebat:

As vrea sa-mi mai descarc niste jocuri pe telefon si nu stiu ce sa-mi mai descarc! Puteti sa-mi spuneti niste jocuri tari in afara de Pou,Boo, Tom Talfing, Temple Run, Subway Surf? Mentionez ca imi plac jocurile de aventura! Dau funda+vot!

6 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

Trafic Race, Zuma, Zomie Dash, etc

| casian_6565 a răspuns:

Doctor driving, running shadow, iron knight(cu wi-fi) smash hit

| ionescuandrada2000 explică:

*Talking

| maxcalin a răspuns:

Clash of clans, beywarriors, talking ginger, fifa 14, cat war, chess time, angry birds epic, duck life happy

| Danyesuficient a răspuns:

Geometry Dash e super tare happy

| stefanutz39 a răspuns:

Panda Run, Minecraft (trebuie sa-l cumperi), Follows the lines, Dumb ways