| TrippleXx a întrebat:

Salut, de curand am schimbat windows-ul si ma chinui sa gasesc driverul audio(
Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI)
Ma poate ajuta cineva sa-l gasesc?
Sau exista vreun program ca sa pot juca jocurile fara driver, ca de obicei nu merg jocurile.

1 răspuns:
| skilletski a răspuns:

Daca doresti poti sa trimiti un emai la firma de la care ai luat leptopul/calculatorul prin care sa le specifici ca atunci cand ai achizitionat laptopul/calculatorul nu ai primit drivere pentru el si spune-le datele despre laptop/calculator, iar acestia i-ti vor da ori un link de unde le poti descarca ori driverele. Sau incearca cu acest tutorial http://videotutorial.ro/......ial-video/