| Victor_Constantin_1997 a întrebat:

Spuneti-mi va rog! cum sa instalez driveru audio? ca nu imi merge ma chinui si nu merge deloc... model de >>driverIntel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI daca stiti cum si de unde sa il iau si cum spuneti-mi va rog!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De la producatorul placii de baza!

| dannyel86 a răspuns:

Daca stim placa de baza (sau sistem pc sau model laptop) si sistemul de operare instalat (Win7, 8, Xp, Vista), rezolvam foarte usor cu sunetul. Vino cu aceste informatii si te vom indruma spre sursele oficiale, de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Realtek HD..Depinde vezi ca sunt mai multe de download vezi care iti merge. Oricum va trebui sa dai restart parca.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti instala Driver Booster!
http://www.iobit.com/driver-booster.php