| raZvyx10 a întrebat:

De curand de ceva timp m-am apucat mai serios de gaming si as dori sa achizitionez niste casti.Voi cam ce imi recomandati? Eu m-am gandit la niste casti Creative HS-450.
Astept raspunsurile voastre(app bugetul in jur de 100 lei).

Răspuns Câştigător
| bobolete99 a răspuns:

Fi atent.Eu am niste casti primite cadou pentru gaming si optimizate pentru skype.Au costat cam 89, 90 de lei cred.Plantonics se numesc si le gasesti cam in orce supermarket mare.Nu ai probleme cu ele microfonul merge brici fara bazait. Funda?

7 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

La cat costa HS-450, merita.
Pret la Mediadot: http://www.mediadot.ro/casti/casti-creative-hs-450

Bafta!

| Weider a răspuns:

Gaming? Get a life! (castile le gasesti afara vorbind cu oamenii)

| bobolete99 a răspuns (pentru Weider):

Ce ai cu omu? Domane fer'

| Weider a răspuns (pentru bobolete99):

Te miri ca o doamna batranica de la marginea orasului laughing

| Weider a răspuns (pentru bobolete99):

Nu mie trebuie sa-mi raspunzi.

| bobolete99 a răspuns (pentru Weider):

Fi atent.Eu am niste casti primite cadou pentru gaming si optimizate pentru skype.Au costat cam 89, 90 de lei cred.Plantonics se numesc si le gasesti cam in orce supermarket mare.Nu ai probleme cu ele microfonul merge brici fara bazait. Funda?

| hashu1985 a răspuns:

Depinde de ce "parale" dispui pentru a investii intr-un head-set gaming.
Parerea mea e ca cele mai bune casti sunt tot cele de firma buna, fara microfon incorparat... cele PRO sau SEMI-PRO.
Pe la 100ron e cam greu sa gasesti ceva bun, dar cu putin noroc s-ar putea sa gasesti la SH pe mercador sau okazii niste Sony, Panasonic, sennheiser din gama entry-level, iar un microfon separat de birou costa vreo 15 lei nou.

| raZvyx10 explică:

Fratilor eu am intrebat serios, nu mai postati comentarii aiurea doar ca sa nu adormiti, am spus doar ca am nev de niste casti pentru gaming nu inteleg dce faceti atata spam, si bobolete99 mz pentru rasp o sa verific, mai astept cateva sugestii happy