| XtremeX a întrebat:

Salut,
De curand m-am hotarat sa achizitionez o tableta pc, dar nu sunt prea sigur as vrea sa aflu parerea voastra despre tablete sau despre laptopuri.
Ex: PRO Tableta pentru ca:...
PRO Laptop pentru ca:...

5 răspunsuri:
| XpLoD_6585 a răspuns:

Eu sunt pro laptop, tine mai mult incarcat, ai aplicatii, programe si jocuri mai complexe, pe cand tableta tine mai putin incarcat si majoritatea aplicatiilor folosesc net, daca nu ai net ce faci?

| XtremeX explică (pentru XpLoD_6585):

Da sunt de acord cu tine, dar am uitat sa specific ca laptopul este de 7 inch deala micut

| XpLoD_6585 a răspuns (pentru XtremeX):

Adica e un Netbook, e ok oricum sunt pro laptop. Eu nu plec nicaieri fara laptop, ma pot folosi de el si fara net desi am net portabil. Oricum, prefer laptopul.

| XtremeX explică (pentru XpLoD_6585):

Ok, mersi

| XtremeX explică:

Laptopul fiind de 10 inch deala micut