| ElectronicPieces a întrebat:

De curând mi-am achiziționat imprimanta de la Hp, Evony 5530.
Am instalat-o, i-am setat limba diferite lucruri. Ba chiar am reusit sa trimit poze de pe telefon iar ea sa le scoată..sau pagini web,etc.
Ideea e ca nu am reusit cu laptopul. Nu stiu cum s-o adaug sau daca îmi trebuie drivere etc. Am încercat cu cd-ul dat de la ea dar îmi dădea eroare. Fara sa spună din ce motiv.
Deci, pe scurt nu merge sa trimit comenzi si de pe laptop ca să-mi scoată ce îmi doresc.
Am windows 8.
Cum sa fac? Ceva tutoriale?
Funda.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Pe cd scrie cu ce windows este compatibila? trebuie sa scrie. poate nu-i compatibila cu w8