| secret96 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung Galaxy Mini si as avea cateva intrebari.
1.Cum pot sa salvez un mesaj ( ciorna)? Doar in note se poate?
2.Am Ofice ( word, exel, power point) preinstalat. Cand intru imi cere sa-mi inregistrez softu. Mai jos imi spune ca daca ma inregistrez o sa am parte de ultima versiune. Intrebarea e : Costa acest update? Am uitat sa spun ca momentan nu pot deschide niciun document.
3. Update la soft, si-l face singur? Costa?
4.Memoria interna. Nu pot sa dau de ea. Daca intru la fisierele mele imi apare doar cardul SD, daca scot cardul mi gol tot telu. Si nici poza nu pot face. Imi spune ca nu s-a detectat cardu. Cum as putea sa ma folosesc si de memoria interna? Ca totusi, sunt 100 si ceva de MB. Multumesc :*, funda la cel mai bun happy

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

La prima întrebare încearcă butonul din stânga celui de meniu. La 2. descarca google doc din android market. 3. Nu costa dar nu iți recomand sa faci...sunt multi cei ce s-au trezit cu probleme. 4. Telefonul este programat sa stocheze tot pe cartela de memorie cei 100 MB sunt pentru mesaje, contacte, internet, etc. P.S nu ma pricep la mesaje.