| postpusul a întrebat:

de curand mi-am instalat pe telefon(LG optimus hub e 510) rom-ul CyanogenMod 9, la care am observat ca sunetul este slab in orice aplicatie si camera nu merge(nu face poze). ma poate ajuta cineva macar cu unul din aceste inconveniente. multumesc mult si daca inseamna cv pentru voi dau funda!

1 răspuns:
| yocata10 a răspuns:

Pai reseteazal si u, sau dezinstaleaza programul alawinking din cauza asta iti face problemewinking poate nu este chiar asa de compatibilwinking