| emanuel111 a întrebat:

De curand mi-am luat o tableta e-boda supreme x80.wi-fi-ul este foarte slab. La voi este la fel? Are slot de sim pentru internet? O pot conecta cu un modem extern usb? daca da, cum pot face si ce modele se potrivesc? Multumesc!

1 răspuns:
| Otilia_Hrituc_1999 a răspuns:

Hey. In primul rand, si eu voiam sa-mi iau un fel de tableta ca aceasta, tot E-BODA. Cred ca este ceva neinregula cu WIFI-ul tau. Poti sa te duci la cineva, Sau la firma de unde ai luat Wifi-ul. happy big grin Fundaa te rog
?