| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de curand mi s-a instalat pe telefon un update de software pe Samsung s6, eu nu doresc sa ii dau actualizare de soft, stie cineva cum pot sterge acea actualizare din telefon?

2 răspunsuri:
| Angel1244 a răspuns:

Nu sunt sigura daca o poti sterge, dar urmatoarea data cand iti spune sa actualizezi, alege : nu ma mai intreba sau ceva de genul. Asa imi aduc eu aminte

| albastru777 a răspuns (pentru Angel1244):

Pai chestia e ca nu m-a intrebat s-a instalat automat, si acum caut o modalitate de a sterge acea actualizare, deoarece in permanenta de cand s-a descarcat acea actualizare ma notifica sus in stanga, in bara ca i-am dat amanare la actualizare