| CoOlBeE a întrebat:

Am un telefon Samsung s2 si vreau sa ii fac update am vazut la multi ca au la setari despre telefon actualizare software iar eu nu am chestia aia la setari.Mentin am ver. 4.0.4

7 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai daca te duci in setari apoi in despre telefon si dai la actualizare software apoi dai doar actualizare

| CoOlBeE explică (pentru Zoey112):

Pai si tu si eu dar chestia este ca eu nu am actualizare software acolo unde zice tu straight face

| Cipy23 a răspuns:

Pai si tu o ai intra la setari despre telefon si o sa gasesti acolo actualizare software. Oricum ai un soft fff bun, SUCCES!

| CoOlBeE explică (pentru Cipy23):

Pai am dat si eu acolo dar nu o gasesc imi arata stare informati legale numar model versiune andoir versiune banda de baza efectiv nu imi arata Actualizare Software acolo la despre telefon si nu stiu motivul

| Cipy23 a răspuns (pentru CoOlBeE):

Pai poti sa downloadezi Samsung kies de pe site-ul lor si il instalezi in calucator si conectezi telefonul la pc. In Samsung kies trebuie sa fie o sectiune cu actualizare software sau ceva de genu. Eu cred ca o sa iti mearga mai ales ca ai un galaxy s2.

| CoOlBeE explică (pentru Cipy23):

Nu merge man zice ca 4.0.4 e ultima versiune disponibila la kies numai sa fac auto actualizare dar eu nu am aia in setari la despre telefon si actualizare software nu am asa ceva si am doi prieteni care au acelasi telefon si au actualizare software straight face

| Cipy23 a răspuns (pentru CoOlBeE):

Atunci cauta pe internet upgrade software to android 4.2 (sau care o fii ultima versiune aparuta ) for Samsung galaxy s2 si cauta putin pe net, o sa iti zica ce trebuie si cum trebuie sa faci.
P.S sunt in engleza informarile laughing Sper sa te descurci Succes!