| Băă_KenDor_1997 a întrebat:

Salut.De la un timp cand deschid calculatorul trebuie sa dau click pe imaginea de la user accounts, inainte se deschidea direct si imi aparea desktopul si vreau sa stiu cum sa fac sa nu mai trebuiasca sa apas space sau sa dau click pe imagine. Daca nu ati inteles e exact ca si cand ai da sleep sau hibernate si vrei sa deschizi iar pc iti apare o imagine cu numele pc-ului de la user accounts

1 răspuns:
| MrKez a răspuns:

Ai activat la users account ceva, nu mai stiu exact, incearca sa tragi o privire acolo. Trebuie sa fie bifat ceva acolo.
Succes.