| Maaxi a întrebat:

Salut,de un timp imi apar in continuu reclame pe browser oriunde si pe TPU dar 3-4 si pe yt si pe alte siteuri de anime pe care nu erau atatea am luat adblock nimic,,,,, am sters brosweru respectiv google chrome reinstalat nimic am push opera si pe opera am pus firefox si pe fire fox imi apar pe toate ce pot face va rog, deja ma exaspereaza

7 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

1) Intra in CP si da uninstal la fiecare toolbar.
2) Intra in setarile browser-ului si dezinstaleaza orice extensie suspecta, neinstalata de tine.
3) Gandeste-te ce APLICATIE ai instalat inainte sa iti apara minunile astea. Dezinstaleaz-o! (sunt rahaturi gratuite care, pe langa atributele prezentate, baga si reclama respectiva si asta e problema, mai mult ca sigur)
4) Curata tot, cookie-uri in general dar poti instala si un ccleaner sa faci curat peste tot.
5) Scanare cu unantivirus bun sau malwarebytes;

| dghjhfgk a răspuns:

Si eu mie imi apar multe reclame. Încearcă sa intri in stări sau sa reinstalezi browserul

| levitht a răspuns:

Aceste reclame iti apar din cauza unei aplicatii pe care ai instalat-o dar era virusata sau ceva de genu.Si eu am patit acelasi lucru.Pentru a scapa de acele reclame intri insetarile browserului tau si dezinstalezi orce extensie pe care nu o cunosti!
Sper ca te-am ajutat!

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII

| DavidSuperMoto a răspuns:

Am patit si eu ceva de genu odata...
Incearca sa intri la setari (google chrome) dai pe extensii si dezactivezi ce nu cunosti!

| Eucharit a răspuns:

Iti recomand browser-ul Brave iti blocheaza reclamele de pe orice site chiar si de pe yt si nu ai nevoie de extensie