| Kata_Cata_1996 a întrebat:

Salut de unde din pitesti sau de pe vreun site pot cumpara un capac lateral pentru unitate cu suport de vent

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Cel mai bine este ca acel curent de aer creat să se facă faţă - spate. Se montează două ventilatoare poziţionate corespunzător ( cel din faţă să bage aer rece în interior iar cel din spate să scoată afară aerul cald din intriorul PC-ului. În funcţie de temperatura din cameră se poate lăsa să funcţioneze doar unul dintre ele.