| Claudiu2011 a întrebat:

Salut.De vreo luna mi-am instalat windows 8 in pc si nu avea butonul de start (start 8)ca la windows 7, asa ca l-am luat de pe net dar nu l-am gasit decat trial pe o perioada de o luna.ieri mi a expirat perioada.stiti cumva unde gasesc versiunea full? voi care aveti windows 8 ce ati facut? in afara de a il cumpara de pe net ca asta stiu.

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Poti sa folosesti classic shell. de aici il poti descarca http://www.classicshell.net/

dupa instalare acesta o sa arate meniul ca in windows xp, dar acest lucru se poate modifica din setari: classic start menu settings -> basic settings -> windows vista/ windows 7

1 răspuns: