| Cringeus a întrebat:

Deci, am nevoie sa stiu cum salvez un video facut in Adobe Premiere Pro Cs2, mi-l salveaza total gresit, o data fara sunet, alta data fara imagine si nu stiu cum sa fac sa mi-l salveze in mp4, de cele mai multe ori mi-l salveaza in AVI...

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Programul salveaza fisierul video cu codificarea si parametrii /caracteristicile setate la proprietatile video.
Alege un format standard sau foloseste codecul potrivit pentru vizualizare (daca ai setat ceva format special, neconventional).