| Jαne a întrebat:

Salut,
Deci am o problema cu dvd wr pana acum 1 zi am avut altu care a incetat sa ma citesaca dvduri/cduri asa si am zi ca o fi vechi si ca atat Ia fost si azi am cumparat altu acceiasi firma si am observant ca si acesta nu imi citeste dvduri/ cduri care credeti ca ar fi problema?

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Ori si dvd-rw care l-ai cumparat este defect ori defectiune vine de la placa de baza sau nu intra curent in el. Daca iti apare dvd-rw in my computer inseamna ca are curent

| Jαne explică:

Iertati greselile de mai sus!happy