| RandomRandomRandomPerson a întrebat:

Deci am o problema destul de ciudata cu laptopul meu, marca Acer. Aveam windows 7 si toate jocurile mergeau ok, cel mai mic fps care il atingeam era aproximativ 20. Fratele meu, din nu stiu ce motiv, a reinstalat windowsul si a inceput sa faca figuri. Jocurile mergeau lent, aveam multe fps dropuri, etc. Acum am windows 10, am facut toata setarile pentru optimizare posibile si desi prind in jur de 15-20 fps, am destul de multe fps dropuri. Am mai vorbit si cu alte persoane si nici ele nu isi dau seama de ce. Multumesc in avans love struck

4 răspunsuri:
| dororo a răspuns:

Drivierele trebuie reinstalate

| RandomRandomRandomPerson explică (pentru dororo):

Am windows 10... Majoritatea driverelor s-au instalat singure. Daca vrei pot sa fac o poza la cotrol panel

| dororo a răspuns (pentru RandomRandomRandomPerson):

Poate nu iti duce pc-ul windows 10 idk

| RandomRandomRandomPerson explică (pentru dororo):

Nu ca mergeau greu si pe windows 7, dupa ce a reinstalat destepul ala windowsul big grin.