| sskrillex96 a întrebat:

Deci am un Philips s308 la care mi sa stricat incarcatoru si acum am tot cautat altu care sa incarce da nu merge niciunu ca lumea. Cu altele se incarca foarte greu, in vreo 5 ore. Pe incarcatorul original scrie output +5V_0,65A si pe celelalte pe care le-am incercat scrie de ex 5V si in loc de 0, 65A scrie 500mA, 550mA,etc,nu scrie...A, ca la cel original, scrie ...mA. Asta nu inteleg. Eu ar trebui sa gasesc un incarcator la care sa fie 650mA? Sau ce? Sper ca intelege cineva tot ce am scris, si eu sunt cam derutat. Ms oricum daca va bateti capu cu intrebarea mea.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si ce inseamna 0, 65A in ma? Mai treci si tu pe la scoala!

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Se poate sa fie o problema a telefonului pentru ca am patit-o si eu telefonul meu pierdea curent sau imi arata 100 incarcat si dupa 5 minute frara sa il folosesc imi arata 30 la suta poti incerca incarcator universal dar cu acela vei incarca doar bateria sivei fi nevoit sa scoti bateria din telefon

| Bunoiu_Rebeca_Ioana_1995 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu... nu se incarca cu nimic, si s-a stricat si incarcatorul original.