| RobertSRE a întrebat:

Deci eu nu ma pricep la componente. daca ati putea sa ma ajutati si sa mi spuneti care este cel mai bun laptop de mai jos

Laptop Acer Aspire E5-573G-32TH

Laptop Asus X540LJ

Laptop Lenovo IdeaPad 100-15IBD

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu am ACER si merge de minune nu am avut nicio problema cu el pana acum... ia-ti ACER. Parerea mea.pup kiss

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Bine era ca sa ne fi dat link-urile cu fiecare dintre ele pentru ca difera modelele.
In fine, eu aspir. tot la Acer Aspire. Acer se misca mai usor si nu prea am auzit oameni sa se planga de ele.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Asus sau Lenovo ca firma da la specificații...

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Laptop Acer Aspire E5-573G-32TH este cel mai bun dintre toate si are o frecventa a procesorului mai mare decat restul de 2Gh, in rest cam aceleasi componente dar mai de calitate sunt la acesta,
Processor Type

Core™ i3

Processor Model

i3-5005U

Processor Speed

2 GHz

Processor Core

Dual-core (2 Core™)
Standard Memory

8 GB

Maximum Memory

16 GB
Hard Drive Capacity

1 TBGraphics Controller Manufacturer

Nvidia®

Graphics Controller Model

GeForce® 920M

Graphics Memory Capacity

Up to 2 GB

Graphics Memory Accessibility

Dedicated