| Feyenooord666666 a întrebat:

La laptopul Lenovo ideapad 100-15ibd as putea sa scot totusi bateria?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lenovo cam are baterie detasabile, eu nu am Lenovo dar poti vedea singur e prin in suruburi sau nu?

| Feyenooord666666 explică (pentru RAY):

E prin suruburi

| RAY a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Atunci nu se poate, asta e ramai pe baterie

| SilviaDulcik a răspuns:

Poti sa o scoti dar trebuie sa desfaci tot laptopul sa ajungi la ea, la fel si cu memoria RAM sau HDD.
Am cumparat un laptop ideapad 100-15ibd si daca il desfac pierd garantia.
Pe langa acest dezavantaj, se adauga si faptul ca are un singur difuzor foarte slab.

| Feyenooord666666 explică (pentru SilviaDulcik):

Am vazut, sunetul nu e cine stie ce, dar oricum am un sistem audio legat la el. se misca bine in rest.