| CristiT a întrebat:

Salut.Deci...mi-am luat un computer anul' asta si merge bine.Nu gasesc drivere pentru el.Este un Fujitsu Esprimo p5916.Pana acum am toate driverele instalate in afara de "others". Aici va dau un link cu poza din device manager. Va rog cat de repede se poate!(P. S. Chiar nu gasesc driverul pentru,, Other devices" crying)

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Http://support.ts.fujitsu.com/......wfiles.asp uite de tot ce ai nevoie

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Dacă ai Linux Ubuntu sau Kiwi Ubuntu Linux îl pui să își caute singur driver-ele, de pe net!
Stânga sus ai Aplicații Locuri Sistem. Dai click pe sistem, mergi cu mausul pe administrare și dai click, pe drivere adiționale.
După asta își caută singur driver-ele necesare.
La Windows care este un sistem de operare și prost și scump, nu merge așa, că este prea idiot să își caute singur driver-ele pe net.