| pepe1 a întrebat:

Slut TPU am o problema cu calculatorul meu mi-am reinstalat windousu si i-am instalat programele tot ce-mi trebuie dar nu pot sa joc jocuri pe calculator cand ii dau sa imi deschida jocul ini apare ca imi trebuie driverul video 3d da eu am c cu drivere audio si video originale si cand bag cd-ul imi zice ca am driverele instalate deja. si daca ii dau la my computer-- device manager ini apare ca nu am drivere de sunet si video instalate da sunetul imi merge are cineva idee ce are calculatorul meu dau funda!

1 răspuns:
| mitza79 a răspuns:

1.Cred ca ai bind.De acel bind poti scapa doar prin reinstalarea windowsului.

2.Si eu am avut aceeasi problema cu driverele.Fa update la programe si va merge. Fundita?