| ge0rgianna a întrebat:

Care este mai bun - Laptop Asus K52JE-EX194D cu procesor Intel® CoreTM i3-380M 2.53, 3GB, 500GB, ATI Radeon HD 5470 512MB, FreeDOS sau Laptop Acer AS5742ZG P6200 500GB 3GB?

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

As merge pe Asus intra si tu pe www.okazii.ro si vezi preturi si probleme (placi de baza def etc). Interesant este care din ele sta mai bine cu racirea ca se incing cu spume si la ac capitol Asus mai ok Eu la desk am mers pe assus la laptopuri pe mina lui Dell
Obligat cauta comentarii la ce vrei sa alegi si le studiezi cu grije, ia aminte care sunt cele de care lumea vrea sa scape stiu ei de ce aici e bun okazii, ro faci un cont dai un nr de tel primesti un sms bagi codul si gata sau intri ca vizitator dar nu poti pune intrebari poti face cont si pe computegames si acolo ai sectiune speciala intrebi si primesti raspuns.

1 răspuns:
| ge0rgianna explică:

Multumesc pentru sfaturi!