| paulionescu25 a întrebat:

Detin un Samsung A5 2016 si am o problema cu memoria externa. Dese ori imi spune, card de memorie dezinstalat din cauze necunoscute sau ceva de genu si telefonu se reseteaza. Help pls

1 răspuns:
| Sonyme14 a răspuns:

Salut! Și eu am avut aceasta problema anul trecut! Este cardul de memorie de vina. Și mie mi-a făcut la fel în plus nu ma lasă să văd pozele și videoclipurile de pe telefon. După ce mi-am luat un alt card mai bun nu am mai avut nicio problema
Sper ca te-am ajutat! În concluzie i-ați un alt card de memorie!