| Lucian_Iancu_1999 a întrebat:

Https://youtu.be/6btgDWhrTIc

Salut.Am acest J5 2016 care mi se misca un pic cam greu,e faza ca am avut un card de memorie le care aveam toate aplicatiile instalatesi cand l-am scos nu am dezinstalat aplicatiile de pe el,si acum imi sta ocupata memoria cu datele respective de la jocuri, de unde sterg datele jocurilor?

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut. Iti recomand sa formatezi cardul si sa dai un factory reset la telefon.

| Lucian_Iancu_1999 explică (pentru YoChriss):

Nu as vrea sa dau format la telefon...

| YoChriss a răspuns (pentru Lucian_Iancu_1999):

Salveaza tot ce e important in telefon si pe card intr-un calculator iar apoi ii dai reset.